En İyi Android Mail Uygulaması TypeApp

type-app-nasil-kurulur

Sıkı bir Android kullanıcısıyım, fakat Android işletim sisteminin belli başlı handikapları olduğunu da kabul ediyorum. Bu handikapların başında şüphesiz Android ile gelen mail uygulaması bulunuyor. Maillerin geç gelmesi, ek dosyalarının açılmaması, ek dosyalarının iletilememesi, mail trafiği arttığında yeni gelen mailin altlarda kalıp karışması gibi oldukça kötü kullanıcı deneyimi problemleri bulunuyor.

Hele ki kurumsal anlamda ciddi bir mail trafiğini yönetmek zorundaysanız durum içinden çıkılamaz bir hal alıyor. Ben de bu sorunla yüzleşirken “acaba en iyi Android mail uygulaması hangisi?” sorusunu kendime sordum ve onlarca uygulamayı denedim. Bunca deneyimden sonra rahatlıkla söyleyebilirim ki; en iyi Android mail uygulaması TypeApp. Ayrıca uygulamanın mobildeki başarısını masaüstüne de taşımak için Windows ve Mac sürümlerini de geliştiriliyor.

Otomatik Gruplama Özelliği

Sekiz, dokuz kişinin yazıştığı bir mail zincirindeyseniz bunun nasıl zorlu bir iş olduğunu iyi biliyorsunuzdur. Mail kaçırmamak için hangisi önce hangisi sonra geldi anlamak bazen imkansızlaşıyor. Hele bir de zincirdekilerden biri geç cevap verdiyse iş tamamen işkenceye dönüşüyor. Uygulama sizi bu dertten kurtarmak için tüm bu  görüşmeleri tek bir ekranda sıralıyor. Bu özelliği kesinlikle paha biçilmez.

Tüm Hesaplar Tek Uygulamada

Sınırsız hesap kurulum desteği olan uygulama ile kurumsal, Hotmail, Gmail, Yandex, Yahoo gibi tüm mail adreslerinizi tek uygulama üzerinden yönetebilirsiniz. İsterseniz hesapları ayrı ayrı pencerelerde, isterseniz de birleştirilmiş tek ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Bildirimleri Özelleştirin

Bildirim özelleştirme akıllı telefonlar için oldukça önemli bir seçenek. Zira onlarca uygulama led bildirim ışığını kullanıyor, bu da hangi ışığın ne anlama geldiğini karıştırmanıza neden olabilir. TypeApp ile uygulamanın bildirim rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca bildirim seslerini ve etkin bildirim saatleri kişiselleştirebilirsiniz.

free on google play

3 comments

  1. TypeApp kullanışlı ve güzel bi mail uygulamasıymış,android sistemindeki email uygulamasından kullanışlı olduğu kesin.detaylı kurulum anlatımı için teşekkürler.

    1. Kesinlikle, sadece ek dosyalar konusunda sağladığı kolaylık nedeniyle bile olsa yine kullanacağım bir uygulama, ilginiz için teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 + 2 =