Recovery My Photos 4.4: 3 Adımda Silinen Fotoğraflarınızı Kurtarın

recovery-my-photos-resimleri-kurtarmak

Dijital fotoğraf makinesi fotoğraf çekilmesini kolaylaştırmıştı, akıllı telefon ise fotoğraf çekmeyi günlük bir eylem haline dönüştürdü.

Bunun sonucu olarak da taşınabilir diskler, telefonumuzdaki disk alanı ve bilgisayarlarımız resimlerle doldu. Bu kadar çok resim olduğunda bazı kazalar da kaçınılmaz oluyor. Unutularak veya yanlışlıkla silinen resimler sonradan büyük bir pişmanlığa dönüşebiliyor. Recovery My Photos sizi böyle bir pişmanlıktan kurtarabilecek oldukça kolay kullanıma sahip bir yazılımdır.

Programı kullanarak sadece 3 adımda kaybettiğiniz veya yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraflarınızı geri kurtarabilirsiniz.

recovery-my-photos-resimleri-kurtarmak-adim-1

1.Adım

Program ana penceresinde Start Recovery butonu basın, ardından arama yapmak istediğiniz hedef sürücü veya klasörü Add Folder butonu yardımıyla belirleyin ve Next butonuna basın

recovery-my-photos-resimleri-kurtarmak-adim-2

2.Adım

Yapacağınız aramanın standart resim formatlarının tümünü kapsamasını istiyorsanız ilk seçeneği, eğer net bir şekilde format seçecekseniz ikinci seçeneği işaretleyin. Dijital fotoğraf makineleri ve akıllı telefonlar genellikle JPG/JPEG biçiminde fotoğraf çekerler. Sadece bu tip bir fotoğraf dosyası arayacaksanız ilgili menüden JPG sekmesini işaretleyin, bu şekilde aramanız daha hızlı sonuçlandırılacaktır. Start butonu ile aramayı başlatın.

[wp_ad_camp_1]

recovery-my-photos-resimleri-kurtarmak-adim-3

3.Adım

Arama sonuç ekranının sağ bölmesinde, bulunan resim dosyaları, sol bölmesinde ise bulunan dosyaların tür adları yer almaktadır. Kurtarmak istediğiniz istediğiniz dosyaları sağdaki bölmeden seçin ve Save Files butonu ile istediğiniz bir klasöre kaydedin.

Androdi işletim sistemi kullanan bir akıllı telefonunuz varsa ve bu telefondaki kaybettiğiniz resimleri kurtarmak istiyorsanız da bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; akıllı telefonunuz bir USB kablo aracılığıyla bilgisayarınıza bağlamak ve aramayı akıllı telefonun depolama birimi üzerinde yapılacak şekilde ayarlamak.

 

Web Sitesi : www.recovermyphotos.com

4 comments

  1. Geri bildirim: Akıllı Telefonunuzda Silinen Resimleri Kurtarın: Photo Recovery | www.bizimmekancilar.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 − 11 =