Bağlantılar – İş Hayatında, Bilimde ve Günlük Yaşamda

baglantilar-kitap-gorseli
Daha önce üzerinde hiç de düşünmediğim bir konu olan “ŞEBEKELER” üzerine yazılmış ilginç bir kitap. Kitabı özel kılan şey; son dönemin moda uygulaması olan bir bilimsel disipline ait sorunu bir diğer bilimsel disiplinden yardım alarak çözme konusunda birçok örneğe yer vermesidir. Kitapta sosyolojinin bir problemini matematik ve fizik yardımıyla anlaşılır kılan ve çözümünü hızlandıran örneklerden, tıp alanındaki bir soruna kimya disiplini ile çözüm üreten bilim adamlarının çözüm süreçlerini de görebilirsiniz.

Bunların ötesinde şebeke kavramının aslında hayatımızın orta yerinde olmasına rağmen ne kadar gözardı ettiğimizi ve topluluklarla ilgili problemlerin anlaşılmasında ne kadar anahtar bir rol oynadığına da şahitlik edebileceksiniz. Terörist grupların davranışlardan, internetin hiyerarşisi ve demokratik yapısına kadar ilginç örnekler de kitabın cazibesini arttırıyor.

Kitaptan edindiğiniz tecrübeleri sosyal medya hesaplarınızda uyguladığınızda hatırı sayılır geri dönüşümler alacağınızı garanti edebilirim. Test edildi ve onaylandı !

Kitabı incelemek için lütfen tıklayın : http://bit.ly/H4umYp

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 3 = 1