Turkcell’den Yeni Hediye Uygulaması: Salla Kazan

Turkcell‘den müşterilerini memnun edecek oldukça ilginç bir hediye uygulaması geldi. Turkcell Hesabım uygulaması üzerinden başlatılan kampanyadan yararlanmak için öncelikle uygulamayı güncelleştirmeniz gerekiyor. Güncelleştirme işleminden sonra Haydi Kazan butonuna basmanız ve akıllı telefonunuz sallamanız yeterli.

GÜNCELLEME: Turkcell müşterilerinden oldukça güzel geri dönüşler alınan salla kazan kampanyası 20 Şubat- 20 Mart 2016 – 20 Mart 2017 tarihleri arasında olmak kaydıyla yeniden başlatıldı. Yenilenen hediyeleri görmek için lütfen kampanya sayfasını ziyaret edin.

turkcell-hesabim-salla-kazan

Akıllı telefonunuzu sallarken hediye paketleri de ekranınızda akacak ve bir hediye hattınıza tanımlanacak. Kazandığınız hediye ile ilgili bilgi de ayrıca SMS ile telefonunuza gönderilecek. Kampanyadan haftada 1 kez olmak üzere sadece Turkcell Bireysel Hazır Kart, Bireysel Faturalı ve Kurumsal Faturalı aktif, ses hattı aboneleri yararlanabiliyor.

Kampanyada kazanabileceğiniz hediyeleri aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz, kampanya ayrıntıları için ise lütfen kampanya sayfasına tıklayın.

turkcell-salla-kazan-hediyeler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ 21 = 23