Turkcell WiFi ile 8 Kişi Aynı Anda İnternete Bağlanabiliyor

turkcell-akademi-digital-masters

3G bağlantılı bir modem ile tek başınıza internete bağlanabilirken Turkcell VINN WiFi ile bu sayıyı 8 kişiye kadar çıkartabilirsiniz. Turkcell VINN WiFi internet bağlantınızı aynı anda 8 kişiye 21.6 Mbps hızın paylaştırmanızı sağlamaktadır. Ev kullanımına da uygun olan ürün ile kablo ihtiyacı olmadan aynı anda birden fazla bilgisayarla internete bağlanabileceksiniz.

Huawei tarafından geliştirilen ve E856s-2 model adına altında piyasaya sürülen Turkcell VINN WiFi‘ın desteklediği en yüksek veri indirme hızı HSPA+ standardında 21.6 Mbps veri indirebilmektedir. Yükleme konusunda da ¼ kuralı yine geçerli ve en yüksek yükleme hızı 5.76 Mbps olarak gerçekleşiyor.

GSM / GPRS / EDGE / HSPA+ / HSPA ve UMTS frekanslarına destek veren ürünün mobil kullanıcılar için en pratik yanı USB üzerinden şarj edilebilmesidir. Tek şarjla 4.5 saat kullanılabilen Turkcell VINN WiFi’ın bekleme süresi ise 150 saate ulaşabiliyor.

Turkcell VINN WiFi,  802.11b / g / n kablosuz ağ standardını kullandığından ağa bağlı diğer bilgisayarlarla da hızlı veri transferini de desteklemektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 8