Teşekkürler Burger King

burger-king

27 Aralık 2012 tarihinde İstiklal Burger King’de, karşılaştığım manzaradan inanılmaz rahatsız olmuştum, konuyu blogum ve Twitter hesabım aracılığıyla Burger King’e ilettim. Sorunum o günlerdeki tuvaletin içler acısı haliydi. Şikayet yazımın başlığı Burger King’e ve İstiklal’e Yakışmıyor şeklindeydi.

Aradan geçen bir aya yakın zamandan sonra Burger King Chicken Royale yemeye gittik. Tahmin edileceği üzere yemekten önce ellerimi yıkamak için WC’nin yolunu tuttum, açıkçası merakım hijyen ihtiyacımdan daha fazlaydı. Daha kapıda sizi karşılayan kesif üre kokusundan eser yoktu, memnuniyet ifadesiyle adımlarımı sıklaştırdım, kapıyı da geçtikten sonra harika sonuç karşımdaydı.

O kötü kokulu ve çirkin görünümlü demir yığını kaldırılmış ve yerine tertemiz, müşterilere, Burger King’e yakışır pisuvarlar yapılmış. Tertemiz ve sıfır koku.

Konuyu Burger King’e aktardığım blog yazımın kapanış cümlesi şöyleydi;

 Bu rezillik nedeniyle şiddetle kınıyor, Burger King’in markasına yakışır şekilde bu konuda da çözüm üreteceğini  ve eleştirdiğim gibi teşekkür ederek bu yazıyı  da kaldırabilmeyi umuyorum.

Umduğum şeyi yapma fırsatını verdiği için ve hepsinden öte sosyal medya hesaplarını göstermelik değil gerçek bir işlerlikle kullandığı için hepsinden öte hatasından dönmeyi bilip müşterisine hak ettiği bir ortamı sağladığı için; TEŞEKKÜRLER Burger King.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

78 − = 77