Sporun En Eğlenceli Hali Goji Play

goji-play-sport-bike

Bazı insanlar egzersiz için yaşarlar, bazıları ise yaşamak için egzersiz yapar. Yaşamak için egzersiz yapanların belirli bir zaman sonra rutinden sıkılması kuvvetle muhtemeldir. Bu sorunu aşmak için spor yapılan zamanı aynı zamanda eğlenceli bir aktiviteye dönüştürmemiz tavsiye edilir. Goji Play‘in ürünü tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere üretilmiş.

Başlangıçta büyük bir heyecanla satın alınan kondisyon aletlerinin başında kondisyon bisikletleri gelmektedir. Alırız, biraz bineriz ve belli bir zaman sonra rutinden sıkılır ve bodrumun tozlarına emanet ederiz. Bu kötü talihi değiştirmek için Goji Play kullanabilirsiniz.

Kondisyon bisikletine monte edilen bir tablet ve yön butonlarıyla bisiklet turunuzu sanal caddelerde ve ormanlarda yapabilirsiniz. iPad 3 ve üzeri, iPhone 4S ve üzeri bir Apple ürününe sahipseniz gönül rahatlığıyla kondisyon bisikletinize tekrar odanızda yer açabilirsiniz.

Aparat iki adet kontrol barından oluşuyor. Dilerseniz kontrol butonlarını bisikletin gidonuna takabilir, dilerseniz de plastik barlara monte ederek hareketli halde de kullanabilirsiniz. Siz butonlar yardımıyla oyundaki bisiklete yön verirken geçen sürenin farkında olmadan egzersiz yapmaya devam edebileceksiniz.

Egzersizi devamlı kılmanın en önemli kuralı ölçülebilir olmasıdır. Goji Play’de bisiklet turunuzun sonrasında kat ettiğiniz mesafeyi ve yaktığınız kaloriyi de görüntüleyebilirsiniz. Çoklu oturum özelliğiyle de birden fazla kişinin kullanımına imkan tanınmış.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 + 1 =