Perakendede Yeni Nesil Ekosistem Kiğılı Talks’ta Konuşuluyor

Kiğılı, bu kez de yeni nesil buluşma serisi “Kiğılı Talks” ile sahnede. Akademisyenlerden girişimcilere, fikir önderlerinden trendleri oluşturanlara, iş dünyasına yön verenlerden oyunu değiştirenlere birçok önemli isim, Ekim ayından itibaren Zorlu PSM’de Kiğılı Talks’ta bir araya geliyor. Yeni nesil ekosisteminde hedef kitleyi bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik,  insanların hayatlarına dokunarak değer katmayı, hikayelerle ilham vermeyi ve merak edilen sorulara cevap bulmayı hedefliyor. 

Kiğılı, kendi sektöründe yine bir “ilk”i gerçekleştiriyor. Erkek modası denildiğinde akla gelen ilk giyim markalarından Kiğılı, Pazarlamasyon işbirliği ile  profesyoneller başta olmak üzere, ekonomi, moda, yaşam, sanat, teknoloji ve dijital dönüşümü yakından takip etmek isteyen herkesi “Kiğılı Talks” etkinlik serisinde bir araya getiriyor.

İlki Ekim ayında, “Fikirleriyle heyecan yaratanlar” mottosuyla start alacak Kiğılı Talks kapsamında, yaptıkları, fikirleri ve deneyimleri ile sektörde fark yaratanlar sahnede olacak. Profesyonellerin ilham verici hikayelerinden oluşan oturumlarla başlayacak olan zirvelerin her biri, Türkiye’nin gündemine yerleşecek. Ekosistemdeki insanları bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik, profesyonellerin entelektüel derinliğini artırarak, onlara ilham vermeyi ve hayatlarına dokunmayı hedefliyor.

Yeni nesil buluşma serisi ‘Kiğılı Talks’ta, içerisinde medyadan, pazarlamaya, teknolojiden, perakende sektörüne kadar uzanan profesyonellerin bulunduğu konuşmacılar yer alacak.

İlki 15 Ekim saat 19:00’da Zorlu PSM Sky Lounge’te düzenlenecek buluşmada, Trend Avcısı M.Serdar Kuzuloğlu ve FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula ‘New Gen Publishers Day’ de profesyonellerle bir araya gelecek. 2020 Nisan ayına kadar her ay farklı bir konu başlığı ile gerçekleştirilecek etkinlikler ücretsiz olarak düzenlenecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

71 − 69 =