PCMedik: Bilgisayarınızı hızlandırın

pc-medik

Akıllı telefonlar hayatımızın her anına hakim olsa da hala sadece bilgisayar kullanarak yaptığımız işler hiç hiç de az değil.

İşlerimizi bilgisayarlara oranla oldukça yüksek konfigürasyona sahip bilgisayarlarla yapıyoruz fakat yine en büyük sorunlarımızın başında; bilgisayarımızın yavaşlaması geliyor. Bu evrensel probleme çözüm konusunda çaresiz değiliz, hatta bir çok alternatifimiz var. Bunlardan biri olan PCMedik‘e göz atıyoruz.

PCMedik bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan tüm yazılım hatalarını tespit eder ve onarır. “Bilgisayarınızı satın aldığınız ilk zamanlarda ne kadar hızlıysa, PCMedik’i kullanarak o zamanlar ki hızına getirebilirsiniz” şeklinde oldukça iddialı bir vaadi olan yazılım özellikle ısınma sorunlarına karşı gelişmiş çözümler üretiyor.

pcmedik-bilgisayar-bakim

Bilgisayarınızı hızlandırmak için ileri seviye ayarlar yapmaya ihtiyacınız olmadan basit adımlarla ilerleyebilirsiniz. Uygulamayı yükleyin, işletim sisteminizi ve işlemci markanızı seçin ve Optimize Now butonuna basın. İşlemin sonunda bilgisayarınızda hangi hataların düzeltildiğini de hata ayıklama raporunda görebilirsiniz.

Web Sitesi: http://www.pgware.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 + 3 =