Oynamanız Gereken En İyi Android Oyunları

player_bg_1

İnternetin yaygınlaşması ve akıllı aygıtların teknolojik gelişimleri, dijital oyun kavramının bu platformlarda da kendini iyice hissettirmesini sağlıyor. Her yaştan kullanıcıya hitap eden mobil oyunlar, eğlenceli yapıları sayesinde saatlerin hızlıca akıp geçmesine ortam hazırlıyor.

 Bu bağlamda, son yıllara damgasını vuran en iyi Android oyunlarını sizin için derledik. Hazırsanız başlıyoruz.

Aslan Max’ın Fabrikası

Bağımlılık yapan oyun tarzlarından biri olan kaynak yönetimi ve kullanımı temalı yapımlar arasına rahatlıkla giren Aslan Max’ın Fabrikası, Max ve arkadaşlarının dünyayı dondurmasız bırakmamak için kurdukları dondurma fabrikasını işletip geliştirmeniz üzerine kurulu.

Hay Day ve Farmville yapısındaki oyunları seviyorsanız; çoklu oyuncu desteğine sahip olan, mini oyunlarla ve sayısız kişiselleştirmeyle zenginleştirilen bu yapıma da bayılacaksınız.

Unutmayın, oyun sırasında en iyi arkadaşınız her an en büyük rakibiniz haline gelebilir! Bizden uyarması…

Aslan Max’ın Fabrikası Dondurma Oyununu indirmek için:

Masaüstü Versiyon: http://secure.aslanmax.com/oyunlar/dondurma-fabrikam/

ANDROID: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.calide.maxdondurmafabrikam&hl=tr

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/aslan-max-n-fabrikas/id1123540684?mt=8

Traffic Rider

“Makasımı atarım, yoluma bakarım!” diyenlerdenseniz, Traffic Rider kesinlikle sizin için biçilmiş kaftan. Çok sayıda motosiklet seçeneğiyle gelen ve neredeyse motosiklet FPS’si olarak adlandırabileceğimiz yapım, Soner Kara’nın Traffic Racer’dan sonra geliştirdiği oyunu. Senaryo modu boyunca Türkiye turu yaparak belirlenen çeşitli mini görevleri gerçekleştirdiğiniz oyunda, serbest modları da kazandığınız paralarla açıp keyifle seyahat edebiliyorsunuz. Traffic Rider grafik ve oynanışıyla da bizden tam not alıyor.

Dead Trigger 2

Yalpalayarak yürüyen, homurdanarak adeta bir şeyler anlatmaya çalışan, beti benzi atmış zombileri hepiniz seviyorsunuz değil mi? Biz de öyle düşünmüştük zaten. O yüzden listemizin üçüncü sırasında Dead Trigger 2 var. İlk oyunun etkisini henüz üzerimizden atamadan ikincisiyle Android dünyasını sallayan oyun, farklı bölgelerde bulunan zombileri etkisiz hale getirmeniz üzerine kurulu. Vahşet ögelerinin yine yüksek seyrettiği yapım, mekan tasarımları ve çok çeşitli silahlarıyla bıkmadan oynayacağınız oyunlar arasında.

Plants vs Zombies 2

Zaman düşmanı oyunların geliştiricisi PopCap’in strateji oyunlarına bambaşka bir bakış açısı getiren Plants vs Zombies’in, kelimenin tam anlamıyla muhteşem devam oyunuyla zamanda yolculuk yaparak Antik Mısır medeniyetinden İnka’lara, deniz korsanları devrinden 1980’lere kadar birçok yer ve zamandaki zombileri alt etmeye çalışıyorsunuz. İlk oyundaki esprili anlatımı sürdüren Plants vs Zombies 2, boş zamanlarınızda elinizden bırakamayacağınız oyunlardan biri.

Crossy Road

Bir tavuğun karşıdan karşıya geçmesine yardım eder misiniz? Peki minik pembe bir tavşanın? Peki ya Frankestein yaratığının? Karşıdan karşıya geçmenin tehlikeli ve bir o kadar da eğlenceli olduğunu kanıtlayan Crossy Road, çok sayıda farklı alanın ve yüzü aşkın karakterin yönetilebildiği bir karşıdan karşıya geçme oyunu. Esprili karakter animasyonları ve eğlenceli oynanışıyla sizi saatlerce eğlendirme potansiyeline sahip yapımı, çoklu oyuncu modu sayesinde arkadaşlarınızla da rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− 1 = 3