Mobil Cihazları Şarj Eden Kol Çantası

canta-sarjli-Leoht-harici-pil

Giyilebilir teknoloji ürünleri ve gadgetler teknoloji dünyasında en fazla ilgi görenler arasında. Hem doğrudan hayatı kolaylaştırmaları hem de eğlenceli olmaları tüm meraklı gözleri haliyle cezbediyor. Yine bu ürünlerden biri CES 2015’te görücüye çıktı: Leoht Çanta

Birinci nesil giyilebilir teknoloji ürünleri bu tip ürünlerin yapılabileceğini tüketicilere göstermek için yapılmış ürünlerdi. Artık bu kadarı insanları tatmin etmiyor. Artık ürünlerden hem teknolojik olmaları hem de günlük yaşantılarına da uyum sağlamaları bekleniyor. İlginç tasarımlar artık sıra dışı kabul ediliyor. İşte Leoht şarjlı çantada bu tip taleplere cevap verebilecek bir ürün.

Gayet şık bir tasarıma sahip olan çanta deri malzemeden üretilmiş. Yani günlük olarak kullanabileceğiniz bir ürün. Buna ek olarak içine attığınız cihazlarınızı da şarj edebiliyor. Daha ne olsun? Çantada 6.000 ila 10.000 mAh bir harici pil olması bekleniyor. Yeni akıllı cihazlar düşünüldüğünde de aşağısı kesmezdi diyebiliyoruz. Fiyatı da 300 USD civarında olacakmış. Meraklısına duyurulur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 + 6 =