Havaalanlarında Araç Kiralamanın Pratik Yolu

arac-kiralama

Elitcar Rental, en büyük havaalanları olan Atatürk ve Sabiha Gökçen Araç Kiralama hizmeti de dahil olmak üzere toplamda 9 havaalanında işleyişini sürdürmektedir.

2005 yılında kurulan firmamız 500.000’den fazla müşteriye araç desteği sağlamış ve 13 farklı şehire yayılmıştır. Ülke çapında toplam 80 adet araç teslim noktası ve 7/24 müşteri hizmetleri desteğiyle kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam ediyoruz.

Elitcar İle Ayrıntıya Boğulmadan Hizmet Alın

Elitcar Rental olarak en önemli özelliğimizin net ve şeffaf bir bilgi akışı sağlamak olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden müşterilerimize yaklaşımımız, etik değerler çerçevesinde ve dürüstçe oluyor.

Kirama Koşulları

 • Araçlar için belirlenen kiralama süresi bir gündür. Daha uzun sürecek olana kiralamalar için ayrıca değerlendirme yapılır.
 • Kiralama kontratında adı olacak olan kişinin mutlaka aracın sürücülerinden biri olması gerekir.
 • Araç eğer iki kişi tarafından kullanılacaksa bu mutlaka önceden belirtilmeli ve ek şoför olarak sözleşmeye dahil edilmelidir.

Ödeme Ayrıntıları

 • Araçların kiralama bedeli kredi kartından tahsil edilir. Şoförlerden bir tanesinin kredi kartının kullanılması yeterlidir.
 • Kiralama öncesinde aracın özelliklerine göre 300 ila 1200 TL arasında değişebilen bir provizyon bedeli alınır.
 • Alınan teminat bedeli, araç alındığı gibi teslim edilirse iade edilir. Bu iade en geç 14 iş gününde gerçekleşir.
 • İnternet üzerinden yapılan ödemelerde daha güvenli bir işlem sağlanması için SSL sertifikası bulunur.

No-Show Uygulaması: Bu işlem uçuş sonrasında teslim alınacak araçlarda geçerlidir. Örneğin Sabiha Gökçen Araç Kiralama hizmetinden faydalandınız ve uçağınızın inişinden sonraki bir saat içinde teslim alınmadı diyelim, ikinci saatten itibaren araç no-show durumuna geçer ve başka bir yerden talep gelmesi durumunda oraya iletilir.

Yolculuklarınız İçin Konforlu Araç Temini

Şirketimizde bulunan araçlar sizler için her zaman en iyi hizmeti sunacak şekilde hazır tutulur. Bazı genel özellikleri şu şekilde açıklayabiliriz.

[wp_ad_camp_2]

Düşük Kilometre: Araçlarımızın tamamı 2016/2017 modeldir. Bu nedenle hiçbirinde konforunuzu bozacak bir olumsuzluk yoktur.

Bakımlı Araçlar: Kiralama gerçekleşmeden önce araçlarımızın hepsi en ince ayrıntısına kadar gözden geçirilir. Ayrıca düzenli bakımları yapılarak, sistemimizde her aracın kontrol tarihleri kaydedilir.

Şanzıman Tercihi: İster manuel isterseniz de otomatik vites araçlarımızdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca benzinli ve dizel seçenekleri de şanzıman ayrımı yapılmaksızın tarafınıza sunulur.

Online Rezervasyon İle Zaman Kazanın

www.elitcarrental.com adresinde yer alan online rezervasyon sayfasında vakit kaybetmeden işlem yapmanız mümkün.

 • Çıkan ekranda aracı alacağınız ve teslim edeceğiniz tarihleri seçin,
 • Daha sonra bu tarihler için aracın teslim alınacağı ve teslim edileceği yerleri belirleyin,
 • Karşınıza çıkan bu tarihler için uygun seçenekler olacaktır ve buradan bütçenize göre uygun olan bir tanesini işaretleyin.
 • Aracın sizde kalacağı gün bazında diğer masraflar da dahil olarak çıkan toplam ücreti kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeyin.

Eğer Sabiha Gökçen Araç Kiralama gibi hizmetlerde aracınız siz indiğinizde hazır olsun isterseniz, 444 43 15 veya 0 850 333 35 48 numaralı telefondan firmamızın müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

81 + = 88