Dijital Adına Her Şey Meetup İstanbul’da

meetup-istanbul

İnternet’te görmekten keyif aldığım şeylerden biri de dijitalcilerin sonu gelmez paylaşımcılığıdır. Herhangi bir konuda edindikleri bilgileri anında ya bloglarında ya küçük oturumlarda paylaşarak, başkalarının da o bilgiyi sahiplenmelerine önayak olurlar. Bilgi paylaştıkça çoğalır sözünün yaşayan temsilcileridir onlar.

İşte onlardan biri de sevgili dostum Aykut Aslantaş‘ın da organizatörleri arasında yer aldığı Meetup İstanbul dijital etkinliğidir. Bu etkinliklerin en önemli özelliklerinden biri de; herhangi bir ücretli etkinlik kadar zengin katılımlı ve öğretici bir etkinlik olmasına rağmen, tamamen gönüllülük esasına dayanması ve ücretsiz olmasıdır.

Meetup İstanbul Nedir?

Meetup İstanbul; başta internet teknolojileri olmak üzere, kendi çalışma alanlarında dünyadaki yenilikleri sürekli olarak takip eden, bu yenilikleri kendi kişisel mecralarında diğer insanlarla fayda ve samimiyet etiketleri altında paylaşan bir gruptur.

Meetup İstanbul dijital dünya profesyonellerini bir araya getirerek hem tanışma, kaynaşma hem de know-how aktarımını bir parça da olsa sağlayabilmek için var. Ortak bir paydada buluşarak seminerler verilecek, buluşmalarda teknolojik gelişmeler tartışılacak, samimi bir ortamda paylaşımlar sağlanacaktır.

Meetup İstanbul buluşmalarının birinde belirlenen mekanlarda alanında uzman konuk konuşmacılar ağırlanarak katılımcılara fayda sunulacak, diğerinde ise dijital dünyada neler oluyor, gündemde neler oluyor, gelişmelerin paylaşıldığı bir buluşma ortamı sağlanacaktır.

  1. Meetup İstanbul her hafta düzenlenir.
  2. Etkinliklerde alanında uzman grup üyeleri tarafından seminerler verilir.
  3. Dijital Pazarlama, Video & Fotoğraf, Dijital Sağlık ve E-Spor alanında dünya profesyonellerinden konuk konuşmacılar davet edilerek bilgi aktarımı gerçekleşecektir.
  4. Gündemden uzak kalmak istemeyen herkesi bekleriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

+ 5 = 8