Digitalzone ile SEO’nun Kalbi Türkiye’de Atacak

digitalzone-17-seo

Son 5 yıldır SEO alanında düzenlediği uluslararası konferanslar ile dünyanın en başarılı SEO uzmanlarını Türkiye’de buluşturan Zeo Agency ekibi bu yıl yine hafızalarda uzun süre yer edecek bir etkinlik için çalışmalarını sürdürüyor. Zeo tarafından düzenlenen bu konferans her yıl merakla beklenmeye başlandı.

SEO ya da dijital pazarlama alanına ilgi duyuyor olmak, bu konferansa katılım için yeterli bir neden! Çünkü Sadece profesyonellerin değil amatörlerin hatta web site sahiplerinin dahi ilgi alanına giren tüm konular Digitalzone’17 konferansında masaya yatırılacak. Konuşmacı listesi ise SEO ve dijital pazarlama alanında aktif olanlarda büyük heyecan uyandırıyor.

En Başarılı SEO Uzmanları Digitalzone’17 İçin Türkiye’ye Geliyor

Aralarında Cindy Krum, Emily Grossman, Kaspar Szymanski, Michal Magdziarz, Millie Ismail, Samuel Scott ve Gerard Compte’in de bulunduğu 10’dan fazla yabancı isim Digitalzone’17 için Türkiye’ye gelmeye hazırlanıyor. Her biri kendi alanında muazzam başarılara imza atmış olan bu isimlerden en önemli konularda hazırladıkları konuşmaları dinleme fırsatı için yurt dışına gitmeye gerek kalmadı. Zeo Agency tarafından düzenlenen uluslararası konferans Türkiye’de bu muhteşem deneyimi dileyen herkesin yaşamasını sağlıyor.

Sadece yabancı konuşmacılar değil, Türkiye’de Seo ve dijital pazarlama alanında başarılarıyla adından söz ettiren isimler de konferansta söz alacak. Zeo Agency kurucu ortaklarından olan ve aynı zamanda Avrupa Arama Ödülleri’nde jüri olarak çalışan Yiğit Konur’un da yer aldığı konferans katılımcılara en güncel konularda farklı bakış açıları kazandıracak.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenecek olan etkinlik için geri sayım başladı. 20-21 Ekim 2017 tarihinde düzenlenmesi planlanan Digitalzone’17 network ağı bakımından da aslında kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Çünkü 800’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı bu konferansta buluşacak. Geniş network ağı genç girişimcileri şimdiden heyecanlandırıyor.

SEO, dijital pazarlama, PPC, mobil ve outbound marketing gibi alanlarda konuşmacıların deneyimlerini aktaracağı konferansta sektördeki sorunlar ve çözüm önerileri de masaya yatırılacak. Her yıl düzenlenen ve gündemde uzun süre yer eden Digitalzone etkinliği için önceden rezervasyon yaptırmak gerektiğini hatırlatalım. Detaylar için Zeo Agency’nin web sayfasını ziyaret edebilirsiniz : https://zeo.org/tr

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

52 − = 51