BiP’te Para Ödüllü Bilgi Yarışması Hadi

hadi-bilgi-yarismasi

Türkiye’de mobil uygulama üzerinde bir ilk olan canlı, sunuculu ve gerçek para ödüllü bilgi yarışması ‘Hadi’ ile kazanma heyecanı BiP’te başladı. BiP’teki ‘Hadi Bilgi Yarışması’ kanalını takip ederek, bilginizle hem eğlenin hem de kazanın.

BiP’in keşfet kategorisi altında yer alan Hadi Bilgi Yarışması kanalını takip eden kullanıcılar, yarışmaya bir adım önde başlayacak. Büyük ödüllü yarışma için herkes, BiP Hadi Bilgi Yarışması kanalından 30 Ağustos’a özel joker hakkı alabilecek ve sadece BiP’te bulunan ipucunu Türkiye’nin arama motoru Yaani ile araştırıp yanıtını bulabilecek. Bugüne kadar 1,5 milyon joker dağıtan Hadi Bilgi Yarışması’nda kazanma şansını artırmak için BiP kullanıcısı olmak yeterli. BiP ve Hadi uygulamaları App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirilerek kullanılabiliyor.

[wp_ad_camp_2]

Bugüne kadar 450 bin liranın üzerinde para ödülü dağıtan yerli mobil canlı yarışma programı Hadi, 30 Ağustos Zafer Bayramı BiP özel yayınında, şimdiye kadarki en yüksek ödül olan 30 bin TL dağıttı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

99 − 96 =