AV Voice Changer: Şaka Yapmayı Sevenlere!

voice-changer-software-diamond-9.0
Telefon şakaları internetin bir dönemine damgasını vurmuştu. Radyo programlarında yapılan şakalar internette en çok paylaşılan dosyalardı.

Bu eğlence türü artık herkesi sarmış, hatta can sıkıcı bir hale dönüşmüştü. Özellikle ses değiştirerek yapılan şakalar en fazla gülünen şakalardı. Siz de o günleri hatırlamak ve nostalji yapmak istiyorsanız AV Voice Changer‘ı kullanabilirsiniz. Tabi şakayı tadında bırakmayı da unutmayın 🙂

Program offline olarak çalışabildiği gibi online olarak görüşmeleriniz esnasında anında ses değiştirme işlemini uygulayabilmektedir. Program en sık kullanılan online oyun platformları olan Second Life, World of Warcraft, EVE Online, Lord of the Rings Online, Everquest, Counter-Strike, Battlefield 2, Steam Game Portal ile de anlık işlem yapabilmektedir.

Uygulamayı Skype, Ventrilo, TeamSpeak, Yahoo Messenger, MSN Live Messenger, AIM, XFire, GoogleTalk, Roger Wilco, Net2Phone, GSC, X Lite, Voxox, VoipStunt, VoipBuster, QQ, Psi, Mumber, Nimbuzz, Mohawk, Eyball Chat, Callcentric gibi anlık mesajlaşma ve VOIP uygulamalarıyla görüşme yaparken de kullanabilirsiniz.

Yazılımın Web Sitesi : http://www.audio4fun.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 + 1 =