Araç Kiralama Fırsatları İçin Vivi

arac kiralama vivi

Araç kiralama sitelerindeki fırsatları takip eden var mı bilmiyorum, ama oto kiralama sitelerinde sürekli yazanlara bakıcak olursak, “araç kiralama fırsatları“, “oto kiralama kampanya“, “internetten kirala %30 indirim” vb. gibi bir çok çeşitli yazılar görüyoruz. Hatta şu ara en popüler olan şu karta bu kadar indirim, bu kredi kartına bu kadar indirim. Peki hangisi gerçek ve hangisi gerçekten indirimli ?

Karşılaştırmalı araç kiralama www.vivi.com.tr den detayları aldık. Bu ibarelerinin sürekli olduğunu önemli olanın aracı kiralarken ki püf noktalara dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Vivi olarak son tüketiciye daima en iyi hizmeti en iyi fiyata nasıl sunabileceklerini söylüyorlar. Araba tüm firmalarda aynı araba, fakat kalite ve hizmeti fiyat fark ettiriyor. Aynı araç kışın 60TL iken, yazın 100TL olabiliyor. Hatta Bayramlarda 150TL belki daha fazla. Kullanıcının ince detayları görebilirse çok daha uygun araç kiralayabilir.

Vivi nin farkları neler ?

  • Vobot özelliği sayesinde tüm araç kiralama firmalarının fiyatlarını anlık karşılaştırma sağlamaktadır.
  • AutoConfirm özelliği sayesinde anında rezervasyon onaylanır, onay beklemezsin.
  • AllGood özeliği sayesinde, tüm detayları size verir. Gereken tüm bilgiye ve kiralama şartlarına erişebilirsin.
  • Hepsi online ve tek kontrol merkezli. Anında iptal/değişiklik servisi.

Konuyla ilgili aşağıdaki bir tanıtım videosu bulunmaktadır.

Araç kiralama fırsatları için şimdi vivi’yi ziyaret edin.

Güvenilir oto kiralama şirketlerini tercih edin!

En ucuz rent a car firmasını ararken güvenilir olmayan merdiven altı firmaları tercih etmeyin, araç kiralamak kolay gibi gözüksede, iş kiralamak ile bitmiyor. Araç kiralama firmalarını iyi araştırmak gereklidir.

İstediğiniz aracı iyi belirleyin, Dizel, Ekonomik, Sınırsız kilometre araç istiyorsanız ona uygun araçlara yönelim. Kilometre sınırı olan araçları alıpta sorun yaşamayın.

Kiralama şartlarını mutlaka okuyun, yaş, ehliyet, kredi kartınıza uygulanacak provizyon prosedürlerini iyi anlayın.

arac-kiralama-vivi-com

Erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirin!

Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için otelinizi ayırtmak için nasıl araştırma yapıyorsanız, aracınızı ayırtmak içinde araştırma yapmanız gerekiyor. Vivi ile araştırmanız kolaylaşacağa benziyor.

Bayramlarda araç kiralamak isteyenlere tavsiye, şimdiden araştırma yapmanızı ve rezervasyon yapmanız gerekiyor. Bayramdan 2 hafta öncesine kadar araç kalmamakta, Dizel araçlara çok fazla rağbet olmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 − = 15