Hayat Bir Yudum Suyu Paylaşınca Güzel

Turkcell, yaz ayında susuz kalan sokak hayvanlarının imdadına güzel bir kampanyayla yetişti. İstanbul’un çeşitli semtlerine dağıtılan su kapları sayesinde şehrin kedi ve köpekleri rahat bir yaz geçirecek 

Türkiye’nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, sosyal sorumluluk alanında da öncü uygulamalara imza atmaya devam ediyor. Turkcell, “Hayat Paylaşınca Güzel” söyleminden yola çıkarak bu defa şehir hayatının ayrılmaz bir parçası olan sokak hayvanlarının ihtiyaçlarına mercek tuttu.

Yaz aylarında susuz kalan sokak hayvanlarının, su ihtiyacını gidermek üzere 10 bin özel tasarımlı kap  üretildi. İstanbul’un dört bir yanına yerleştirilen kaplara doldurulan sular, binlerce kedi ve köpeğin susuzluğunu giderecek. Turkcell, tüm İstanbullu hayvanseverleri kapları doldurmaya ve bu iyilik hareketinin bir parçası olmaya davet ediyor.

Facebook ve Twitter (#BirYudumSu) üzerinden de iletişimi gerçekleşen proje ile ilgili bir de kısa tanıtım videosu hazırlandı. Videoyu http://trcll.im/biryudumsu adresinden izlemek ve paylaşmak mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

− 3 = 1